Boya Badana ve Sıva İşleri

Çeşme Boya Badana ve Sıva 

Çeşme alçı sıva ve boya işlerinde uzman kadromuz, kaliteli ekipmanlarımız, profesyonel işçiliğimiz vetecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.  Güven ve müşteri memnuniyetini ön planda  tuttuğumuz firmamız kuruluşundan bu yana gelişerek büyümekteyiz.
 
Çeşme Boya Badana işlerinde Boyacı ekibimizle Yıllarca kazandığı ustalık ve tecrübe ve işin içinde büyümenin verdiği güvenle bugün artık kusursuz işlere mührünü vuran,size özel ve mekanlara en uygun uygulama taktikleri ile taktir ve tebrik toplayan işletmemiz : çeşme boya badana alçı tadilat işleri nde de sektörünün en başarılı işletmelerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. Boyacı  ekibimiz Sahip olduğu birikim tecrübe ve öngörüleri iş sahipleri ile paylaşıp, boya ve malzeme seçimi konusunda danışmanlık hizmeti vererek daha kusursuz sonuçlara zemin hazırlayan işletmemiz, yaptığı her işin en iyisini ve en güzelini yaparak şanına san tecrübesine tecrübe katarak yoluna devam etmektedir. ücretsiz keşif işleriniz için boyacılarımıza haber verdiğinizde aynı gün ücretsiz keşif yapıyoruz daima  müşteriye karşı dürüst davranarak  yaptığımız iş anca içimize sinerse  usa gözüyle evet oldu diyorsak size teslime diyoruz. Çeşitli Boya İşlerimiz mevcuttur.

Boya ve diğer tadilat işlerinizi, işinin ustası ve alanında uzman boya badana alçı ustaları ile yapan, sahip olduğu tecrübe ve birikim sayesinde malzeme ve zaman israfı yapmadan en kısa sürede işini bitiren ekibimiz boya badana sektörün en önemli uzmanlık detayı olan, sadece mekanların hoş olmayan yapısını değiştirmekle kalamayıp, mekanlarınıza güzellik ve zerafet katan boyacı ustası ve badana işleri yaparak binlerce referansa sahip usta ekibimiz daima en iyi hizmet için çalışır.
 
Çeşme Alçı Sıva Tuğla, beton, brüt beton, gaz beton, vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanabilen torbalanmış alçı bazlı hazır sıva dır. Çeşme Kaba sıva – ince sıva ayrımını ortadan kaldırır. Nefes alan bir malzeme olduğundan, nem oranını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur. Nemin yüksek olduğu ortamlarda da rahatlıkla kullanılır. Yanmaz bir malzemedir. Bünyesindeki sudan dolayı yangın geciktirici özelliğe sahiptir. Küf, bakteri ve mantar oluşturmaz. Alçı Ekonomiktir. Çimento, kum,kireç, ile yapılan kaba ve ince sıvaya kıyasla, alçı kullanımı % 20 daha ucuza mal olmaktadır. İnşaatın ekonomisinde belki de en önemli katkıyı çabuk kuruyarak inşaatı hızlandırmakla sağlar. Yapı malzemelerinin yanıcılık sınıfı incelendiğinde alçı A grubunda bulunmaktadır. 120 m² lik bir dairede yüzeylerin taşıdığı alçı ihtiva ettiği yaklaşık 1000 litre su ile yanmayı geciktirici etkiye sahiptir. Alçı diğer inşaat malzemelerine nazaran daha az enerji ile üretilir; 1 ton alçı üretmek için 30 Lt fuel-oil gerekirken, 1 ton tuğla üretmek için bunun iki katı, l ton çimento için beş katına ihtiyaç vardır. Alçı hafiftir. 10 katlı 40 daireli bir apartmanın alçı sıva ile sıvanması durumunda ağırlığının 450 ton daha hafifleyecektir.
 
Bina yükünün hafiflemesi ile elde edilecek deprem güvencesi alçı sıvalı binalar için başlı başlına bir avantaj olacaktır. Alçı Doğal Klima dır. Alçının mikroskobik boşlukları vardır, sobanızı yaktığınızda duvarların hemen ısınmasını sağlar. Odanızı kışın sıcak, yazın serin tutar. İç mekanlarda oluşan rutubeti çabucak emer, hava kuruyunca da ortama iade eder. Makinalı alçı Sıva fiyatını birçok faktör etkilemekte olup bunlar; inşaat ın bulunduğu şehir, yapılacak m2 , Makinalı sıva yapılacak yüzeyin mastar vb gibi konular fiyatı etkilemekte olup Minimumdur. Hedefimiz bünyemizdeki kadromuzla Makinalı alçı sıva uygulama da en uygun fiyata profesyonel hizmet vermek olup bugüne kadar kusursuz işler teslim etmiş bulunmaktayız.