Çeşme Fotoselli Kapı Sistemleri - Fotoselli Kapı Sistemleri Çeşme

Fotoselli Kapı Sistemleri

İzmir Çeşme Otomatik Kapı

çeşme otomatik kapı prestijli girişlerde, genişlik açıklık istenilen alanlarda kullanılır.

Çeşme fotoselli oval otomatik kapı otel banka ve ofislerde şık görüntü açısından tavsiye edilir. Sahip oldukları dairesel şekil formatları sayesinde farklı şekildeki oval bina yapılarında ve oval girişlere kolaylıkla uyum sağlayabilirler.

Çeşme Hermatik Kapı

Aktolun Group hermatik kapı ses yalıtımı ve izolasyonunun özel havalandırmalı ortamlardaki girişler için tasarlanmış karantina odaları, özel gıda odaları, ameliyathane kapıları, laboratuvar radyoloji görüntüleme merkezlerinde ve ses yalıtımı gereken odalarda hava sızdırmazlığını arttırarak tam yalıtmı sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Hormetik kapı mekanizması ve kanat tasarımı tam steril ortamlarda toz tutmayan ve bakteri barındırmayan pürüzsüz yüzeylerde kullanılmaktadır. Hormetik kapılarımızın paslanmaz çelik (krom), alüminyum kompakt lamine ve cam alternatifleri mevcuttur.

Teleskopik Fotoselli Kapılar

Aktolun Group teleskopik çeşme fotoselli kapı lar dar giriş alanlarında daha fazla geçiş alanı sağlamak amaçlı tercih edilir.

Özellikle tek kanat, sabit ve üst üste binerek üç kanat özelliği veya iki kanat sabit, dört kanat hareketi sayesinde kullanılan geçiş mesafesi maksimum geçiş alanı sağlar.