Çeşme Pvc Doğrama - Pvc Doğrama Çeşme

Pvc Doğrama

Çeşme PVC Pencere ve Çeşme Pvc Kapı Sistemleri mükemmellik ve yüksek performans için tasarlandı. Önceliği sadelik ve şıklığa veren Aktolun Group Çeşme PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mekanlarınızın hem mimarisiyle hem de dekorasyonuyla mükemmel uyum sağlar. Sıcak ve yumuşak çizgileri, klasik ve modern tarzın izlerini taşır. Aktolun Group PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mekanlarınıza değer katar, konforunuzu ve rahatınızı artırır. Mükemmel yalıtım, maksimum akustik ve emniyet özellikleri düşünülerek tasarlandığından, tüm mekanları sağlıklı tutan hava koşullarına uygun, benzersiz bir koruma sunar.

PVC malzemesi:
 
 İyi bir ısı yalıtımına sahip olması nedeni ile ısı kayıplarını engelleyerek yakıttan tasarruf edilmesini sağlar.
 Klor içermesi nedeni ile, Pvc’nin alev alma sıcaklığı yüksektir, alev tutuştuğunda kendiliğinden hemen söner.
 Alüminyum ve ahşapla karşılaştırıldığında daha hafiftir.
 Ses yalıtımına sahiptir ve gürültü kirliliğinin önüne geçer.
 Genel ve çok maksatlı kullanım sağlar.
 Pvc atıklar, kağıt ve cam atıklar gibi toplanıp tekrar değerlendirilebilir.
 Kolay temizlenir ve az bakım gerektirir.
 Pvc’nin pencere veya kapı imalinde kullanılması ile ahşap ikame edilerek, ağaç kesimi azalır ve ormanların korunması sağlanmaktadır.
 
PVC PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ
 
Türkiye’de kullanılan toplam enerjinin üçte biri binalarda tüketilmektedir. Binalardaki ısı kayıplarının yüzde 30’u ise pencerelerden gerçekleşiyor. Yeni yapılan konutlarda doğru PVC pencere kullanılması ile büyük bir enerji tasarrufu sağlanabilir.
Doğru pvc ve doğru pvc sistemleri ise Aktolun Group Çeşme PVC Pencere ve Kapı Sistemleri’dir.
Günümüzün gürültülü yaşam alanlarında, mekanların akustik yalıtımı büyük önem taşımaktadır.
Aktolun Group Çeşme PVC Pencere sistemleri ve çeşme pvc Kapı Sistemleri , var olan yalıtım özellikleri ile Aktolun Group PVC Pencere ve Kapı Sistemleri’nin çok bölmeli yapısı, yoğun trafikli ve çok yüksek gürültülü yerler için maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları dahi mükemmel bir yaşam alanı haline dönüştürür.
Aktolun Group PVC Pencere ve Kapı Sistemleri’nin pencere ve kapıları yüksek yalıtım değerleriyle daha sağlıklı bir çevre ortamı yaratmanın yanı sıra uzun ömrü, az bakım gereksinimi ve kullanım ömürlerinin sonunda % 100 geri dönüştürülebilirlik ve yeniden işlenebilirlik özellikleriyle de öne çıkmaktadır.